Подбай про своє здоров’я

Здоров'я - це найбільше багатство, яке має людина. Якщо ти здоровий, то будеш і багатий, і щасливий, тому, що вмітимеш і зможеш досягти всього, чого захочеш. Коли кожна людина буде здорова, то і вся нація, все суспільство буде здоровим і житимемо ми набагато краще, бо всі творчо працюватимуть, діти краще вчитимуться, успішно пізнаватимуть світ , а діти - це майбутнє. Недаремно ж кажуть люди, що в здоровому тілі - здоровий дух.

Віртуальна книжкова виставка Теофіпольської районної бібліотеки для дітей


I Розділ «Для тебе – про тебе»

Книги цього розділу розкривають напрями виховання здорової дитини. Дотримання правил особистої гігієни, режиму дня. Численні поради щодо засобів і методів підвищення імунітету дитини, у тому числі і до вірусів грипу і рекомендації охоплюють усі аспекти теми (загартування, розвиток фізичної активності –гімнастичні вправи, вправи на розвиток вестибулярного апарату, правильної постави та розвивальні ігри, про перші засоби медичної допомоги, особливості догляду за хворими при травмах, опіках нещасних випадках радіаційних ураженнях. Книги в доступній формі знайомлять з анатомією і фізіологією зору, з методами його лікування, профілактикою інформаційних захворювань. В них викладено інформацію про групи крові людини, проте, що вони впливають на вибір типу харчування людини та фізичних навантажень для збереження здоров'я людини.


II Розділ «Здоров'я без ліків»

Видання представлені в цьому розділі містять інформацію та рецепти домашнього не медикаментозного лікування хвороб серця й легенів, системи травлення, представлено методи боротьби з туберкульозом, лікування грипу і застуди, зокрема перевірені часом різноманітні комбінації лікарських рослин, які дозволяють підвищити ефективності терапії, зменшити прояви ускладнень, покращити прогноз щодо здоров'я та життя.

Велику увагу приділено системі оздоровлення за сучасними методами, що дозволить запобігти багатьом захворюванням. Видання познайомлять з рецептами тібетської медицини, як правильно лікуватися активованим вугіллям, яке нейтралізує яди, токсини, про незвичайні можливості марганцівки, про різновидності лікувального самомасажу і цілительної техніки класичного масажу, подано найефективніші методи та засоби народної медицини, природні методи лікування як: фітотерапія, дієтотерапія, медолікування, водні процедури у комплексному лікуванні різних дитячих хвороб.


III Розділ «Вітамінна скарбниця»

Книги цього розділу в доступній формі розповідають про цілющі рослини і їх властивості. Приділено увагу оздоровлення організму людини і підбору правильного її харчування. Надаються рецепти трав'яних сумішей, які здатні виводити з організму дитини радіонукліди та нітрати. Книги представляють широку інформацію як в домашніх умовах самим виготовити природну косметику - лосьйони та креми, маски, компреси застосуванням самих доступних рослинних препаратів і косметичних засобів, про аромотерапію та про лікарські рослини, які можна вирощувати на присадибних ділянках, дано рекомендацій щодо їх збирання та зберігання.


IV Розділ «Тенета Небезпеки»

Шкідливі звички. З ними пов'язують падіння звичаїв, зростання злочинності, збільшення транспортних пригод. У книгах цього розділу йдеться про шкідливу дію на організм дитини алкоголю, нікотину, наркотиків, звикання до них, клінічні прояви їх ускладнень, подано характеристику соціального і психологічного розладу особистості. Велику увагу приділено питанням профілактики і лікування шкідливих звичок.

Щоб бути здоровим, енергійним, творчо активним, варто з молоду дбати про збереження та покращення свого здоров'я, адже людина – творець свого здоров'я. Сприятимуть в цьому вам книги представлені на цій віртуальній виставці.