Наші видання 2014 рік

ВАМВІЧНА СЛАВА. ВАМВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

Інформаційно-бібліографічний

список літератури

(До дня пам'яті героїв Крутів, 96 річниця)

Пропонуємо Вам інформаційний список літератури, який допоможе краще зрозуміти та осмислити трагедію Крут.

Осяяний сонцем

Інформаційно-бібліографічний

список літератури

(До 150-річчя від дня народження

Михайла Коцюбинського)

Даний інформаційно-бібліографічний список – це дань пам'яті великому класику української літератури Михайлу Коцюбинському, 150-річчя від дня народження якого відзначає великий загал працівників освіти, науки та культури. Список містить бібліографічні дані про письменника, спогади про нього, інформацію про видання, що висвітлюють життя і творчість Коцюбинського ( твори, вибрані твори, окремі збірки самого автора, статті та літературно-критичні розвідки, які широко представлені у фонді Теофіпольської районної бібліотеки).

Видання рекомендоване вчителям, культурологам, бібліотечним працівникам, студентам, учням, працівникам галузі культури, а також широкому загалу громадськості, всім тим, хто цікавиться життям і творчістю українського Сонцепоклонника.

Безцінний скарб сонцепоклонника

Літературна пам'ятка

(До 150-річчя від дня народження Михайла Коцюбинського)

Спадщина Михайла Коцюбинського – видатне явище в історії української культури, найвище досягнення української прози початку ХХ століття. Твори славетного майстра пера були перекладені на російську, чеську, польську, болгарську, німецьку та шведську мови.

Діяльність Михайла Коцюбинського має неоціненне значення для української культури. Як голова товариства «Просвіта» він організовував лекції, вечори, присвячені Тарасові Шевченку та Іванові Франку, концерти класичної музики за участю Миколи Лисенка та багато інших заходів.

Творчість Коцюбинського служить художнім прикладом уже не одному поколінню українських письменників.

Вічна слава його життю!

Вічна слава його таланту!

Довідник

державних установ та структурних підрозділів Теофіпольської РДА по питаннях соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Олександр Петрович Довженко:

життя та творчий шлях

Інформаційно-бібліографічний

список літератури

(До 120-річчя від дня народження)

Даний інформаційно-бібліографічний список містить бібліографічні відомості про письменника, інформацію про видання, що висвітлюють його життя і творчість ( твори, вибрані твори, статті та літературно-критичні розвідки, які широко представлені у фонді Теофіпольської районної бібліотеки).

Видання рекомендоване вчителям, культурологам, бібліотечним працівникам, студентам, учням, працівникам галузі культури, а також широкому загалу громадськості, всім тим, хто цікавиться життям і творчістю.