This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Огляд нових надходжень за II- квартал 2017 року

« Будь сучасним – читай українське»

ПротягомII – кварталу 2017 року фондТеофіпольської центральної районної бібліотеки поповнився новою літературою. Пропонуємо ознайомитися з коротким оглядом літератури:

Для широкого кола читачів, усіх, хто захоплюється народною творчістю стануть у пригоді книги:

1. Жукова І.В. Дарунки ручної роботи /В. І. Жукова.- Донецьк: « Видавництво СКІФ».- 64с.: іл.

У виданні містятьсяінструкції з виготовлення оригінальних подарунків, зроблених власноруч.


2. Лукашенко Т. Українські обереги своїми руками / Т. Лукашенко.- Х.: Віват, 2015.- 224с.

На сторінках цієї книжки ви дізнаєтесь про різні сучасніобереги, які є незамінними впобуті українця, що стануть вашимивласними оберегами на шляху до щастя, гармонії й родинного затишку.
3. Наніашвілі І. Вишиваємо ікони, рушники, покрівці, одяг хрестом, настилом, бісером / І. Наніашвілі.- Харків: Книжковий Клуб « Клуб Сімейного Дозвілля», 2015.- 128с.: кол. іл.

До книги увійшли інформації про техніки і прийоми вишивання, необхідні матеріали та інструменти, докладні схеми і покрокові описи процесу, а також звернення до Господа Ісуса Христа, Божої Матері, святого Миколая Чудотворця, які необхідно читати перед початком роботи.


4. Тарасова О.О. Таємничий світ ляльки – мотанки / О.О. Тарасова.- К.: Либідь, 2015.- 200с.: іл.

Дізнатися про різновиди й призначення ляльок – мотанок, традиції, обряди й звичаї, з якими вони пов'язані, способи їх виготовлення вам допоможе ця книжка.

5. Чернобаєва Л.М. Квіти в різних техніках / Л.М. Чернобаєва.- Х.: АССА, 2015.- 64с.: іл.

Виразити свою індивідуальність, оновити старі речі і внести родзинку в новий образ допоможуть вам професійні поради та рекомендації автора цієї книги.

Для тих, хто бажає урізноманітнити своє меню, дізнатися нові рецепти, вам стануть у пригоді яскраві кулінарні книги. У цих книгах ви дізнаєтесь рецепти і здобної випічки, і ніжних ласощів, і блюда на пару, і пісна кухня, а також про корисне харчування.

1. Абельмас Н.В. Українськакухня / Н.В. Абельмас .-Донецьк: ТОВ « ВКФ « БАО», 2014.-160с.: іл.

2. Богданова О. Українська кухня. Найсмачніші страви з душею / О. Богданова.- Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016.- 143с.: іл.

3. Карпалюк Т.О. Корисне харчування / Т.О. Карпалюк.- Х.: Віват, 2015.- 44с.: іл.

4. Манзюк М.Ю. М'ясо у свята і будні / М.Ю. Манзюк.- Х.: Аргумент Принт, 2014.- 96с.


5. Пісна кухня. Найкращі страви від закусок до десертів.- Харків: Книжковий Клуб « Клуб Сімейного Дозвілля», 2015.- 352с.


6. Романенко І.В. Здобна випічка. Хліб, перепічки, булочки/ І.В. Романенко.- Х.: Віват, 2016.- 48с.:іл.

7. Саніна І.Л. Східні солодощі / І.Л. Саніна.- Х.: Аргумент Принт, 2014.- 72с.

8 Тумко І.М. Парові страви / І.М. Тумко.- Х.: Віват, 2017.- 48с. іл.

9. Тумко І.М. Ніжні ласощі / І.М. Тумко.- Х.: Віват, 2016.- 48с. іл.

Корисну інформацію про особливості порід, утримання, годування та розведення великої та дрібної рогатоїхудоби, свиней, кроликів і бджіл ви дізнаєтесь із цих книг:

1. Повна енциклопедія тваринництва.- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015.- 416с.


2. Поліщук В.П. Бджільництво / В.П. Поліщук.- Львів: Редакція журналу « Український пасічник», 2001.- 296с.

Пізнавальним і корисним будуть відомості про всі захворювання хребта, а такожм'язів спини та шиї. У цих книгах дізнаєтесь про різні методи діагностики, лікування і рецепти цілющих квасів, трав'яних чаїв, кави, фруктових вод тощо.1.Євдокименко П.В. Біль у спині та шиї. Що потрібно знати про своє захворювання / П.В.Євдокименко.- Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2011.- 304с.


2. Ніколайчук Е.В. Цілющі рослинні напої / Е.В. Ніколайчук.- Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2004.- 184с.

Відповіді на запитання про сутність руху і роль добровольців під час найважливіших етапів битви України проти гібридного агресорави знайдете у книзі:

Добробати / Катерина Гладка, Дмитро Громаков, Вероніка Миронова та ін.- Харків: Фоліо, 2016.- 570с.: іл.


Актуальними на сьогодні є такі книги:


1. Україна. Закони. Соціальний і правовий захист військових в Україні: збірник законів: чинне законодавство зі змінами та допов. станом на 1 груд. 2016 р.- К.: Паливода А.В., 2016.- 244с.

2. Україна. Закони. Закони України: « Про статус депутатів місцевих рад», « Про службу в органах місцевого самоврядування», « Про місцеві державні адміністрації»: чинне законодавство зі змінами та допов. станом на 12 трав. 2016 р.- К.: Паливода А.В., 2016.- 76с.

3. Україна. Закони. Закони України: « Про місцеве самоврядування в Україні», « Про добровільне об'єднання територіальних громад», « Про асоціації органів місцевого самоврядування»: чинне законодавство зі змінами та допов. станом на 1 верес. 2016 р.- К.: Паливода А.В., 2016.- 116 с.

Шановні читачі! Дані книгиВи зможете почитати в Теофіпольській центральній районній бібліотеці.