This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Структура Теофіпольської ЦБС

Структура Теофіпольської ЦБС

У Теофіпольському районі діє 33 публічних бібліотек:

-Теофіпольська центральна районна бібліотека

-Теофіпольська районна дитяча бібліотека

-Теофіпольська міська бібліотека

-Базалійська міська бібліотека для дорослих

-Базалійська міська бібліотека для дітей

-28 сільських публічних бібліотек - філій

Карта-схема розміщення публічних бібліотек у Теофіпольському районі

Структура Теофіпольської ЦРБ

Директор - Рудик Світлана Анатоліївна

Відділ обслуговування користувачів – один з провідних відділів бібліотеки.

До послуг читачів – книги та періодичні видання, які експонуються на книжкових виставках, переглядах літератури .

Працівники відділу здійснюють бібліотечне та бібліографічно – інформаційне обслуговування користувачів різних вікових категорій.

До його складу входять читальний зал, абонемент та пункт вільного доступу до інтернету. Штат 3 чоловіка. Очолює відділ - провідний бібліотекар Пархомець Світлана Іванівна.

Читальний зал центральної районної бібліотеки - традиційне місце проведення літературно – мистецьких вечорів, круглих столів,презентацій нових книг, зустрічей з визначними діячами культури, письменниками, поетами, тощо.

Фонди читального залу пропонують великий вибір довідкових видань. Тут зібрано літературу з різний галузей знань: суспільних наук, історії, філософії, економіки,соціології, права, гуманітарних наук, а також довідково- енциклопедичний фонд.

До послуг користувачів більше 50 найменувань періодичних видань.

В читальному залі працює центр регіональної інформації. Для користувачів зібрано матеріали з питань пенсійного забезпечення, соціального захисту населення, зайнятості населення, рішення районної ради, розпорядження та програми районної адміністрації, а також теки: « Податкова інформує», «Бюджет району», «Управління юстиції інформує» та інші.

Центр регіональної інформації став стартом для подальшої роботи бібліотеки щодо доступу громадян до офіційної інформації.

У жовтні 2012 року Теофіпольська центральна районна бібліотека приєднана до Всеукраїнської Мережі Пунктів Доступу Громадян до інформації органів державної влади. У ПДГ користувачі бібліотеки мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес. Бібліотекар читального залу - Бут Ольга Петрівна.

Абонемент – відділ бібліотеки, в якому вся література видається додому. Тут широко представлені твори класиків вітчизняної та світової літератури, література по шкільній програмі, науково-популярна та пізнавальна література. До послуг користувачів – книги пригодницької тематики, жіночі романи,детективи, фентезі і бестселери. Для відвідувачів постійно оновлюються книжкові виставки, тематичні полички.Абонемент обслуговує користувачів віком від 14 років.

Пункт вільного доступу до інтернету – головна мета роботи якого - покращення доступу населення до інформації, підвищення якості послуг для відвідувачів шляхом використання безкоштовного доступу до інтернету та сучасних інтернет-технологій. Доступ до комп'ютерів , що призначені для інформаційного обслуговування читачів, здійснюється в порядку загальної черги: щодня крім суботи та неділі з 9.00 – 17.15год.

До послуг користувачів:

• три робочих місця з доступом до Інтернет;

• індивідуальні консультації для всіх, хто потребує допомоги спеціаліста при роботі в Інтернет;

• запис отриманої інформації на електронні носії.

Організаційно - методичний інформаційно - бібліографічний відділ.

Штат – 3 ч.

Очолює відділ провідний методист - Синюк Наталія Борисівна


Провідний методист- Середа Лариса Петрівна


Бібліограф – Кравченко Лариса Леонідівна


Організаційно- методичний інформаційно - бібліографічний відділ спрямовує свою роботу за такими напрямками:

- Аналіз та узагальнення діяльності підрозділів бібліотеки та бібліотек – філіалів

- вивчення та впровадження передового досвіду та інноваційних форм роботи

- Організація підвищення кваліфікації бібліотечних працівників

- Консультаційна,методична та практична допомога

- Довідково - бібліографічне та інформаційне обслуговування користувачів

- Створення інформаційної бібліографії

- Виховання культури читання та популяризація бібліотечно - бібліографічних знань

Проводить семінари, методичні дні, практикуми, виробничі наради, заняття школи молодого бібліотекаря.

Видає методичні рекомендації , поради з актуальних питань бібліотечної роботи, бібліодайджести, пам'ятки,інформаційні списки : щорічно раз в квартал «Нові надходження з питань культури», « Теофіпольський район на сторінках преси», « Нові надходження в ЦБС»

Відділ упорядкування, збереження бібліотечних фондів та організації каталогів.

Штат - 2 ч.

Очолює відділ провідний бібліотекар Тимощук Віра Полікарпівна


Бібліотекар - Ящук Наталія Вікторівна

Відділ упорядкування, збереження бібліотечних фондів та організації каталогів здійснює комплектування та доукомплектування єдиного книжкового фонду ЦБС, формує фонди нових структурних підрозділів, приймає нову літературу, що надходить в бібліотеки системи, проводить повну бібліотечну обробку, облікує і розподіляє між структурними підрозділами ЦБС, разом з іншими відділами та бібліотеками – філіалами проводить вивчення складу і використання окремих розділів книжкового фонду.

Відділ організовує перевірки книжкових фондів всіх підрозділів ЦБС, забезпечує очищення бібліотечних фондів ЦБС від зношених і застарілих видань. Документально оформляє видання, що вибувають з ЦБС.

Відділ має свій книжковий фонд, який нараховує 5652 прим.книг. Тут зібрані цінні видання. Відділ виконує індивідуальні запити користувачів на літературу , яка відсутня у книжкових фондах структурних підрозділів, організовує тематичні добірки на актуальні теми та передає їх у тимчасове користування бібліотекам системи.

Спільно з методичним відділом визначає систему каталогів і картотек ЦБС. Веде обліковий каталог та довідковий апарат на допомогу комплектуванню.

Бере участь у проведенні районних семінарів та нарад бібліотечних працівників.

Надає методичну і практичну допомогу бібліотекам системи у редагуванні каталогів, у розстановці і очищенні книжкового фонду.

420

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!