This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

В Теофіпольську центральну районну бібліотеку надійшли нові книги нашого земляка з Білогірщини – Закордонця Леоніда Олексійовича – відомого поета, члена Національної спілки письменників України, лауреата премій імені А. Малишка, Г.Косинки, заслуженого діяча мистецтв України.

Пропонуємо ознайомитися з коротким оглядом літератури:


Закордонець Л.О.

А ти все той же камертон / Л. О.Закордонець.- Київ: ПП «ЗОЛОТІ ВОРОТА», 2013.- 310 с.

Нова книга відомого поета « А ти все той же камертон» відбиває українські реалії нинішнього дня. В книгу увійшли також поезії з минулих літ, які не втратили своєї злободенності й понині.

Закордонець Л.О.

Вісь з каменю: Вірші / Л. О.Закордонець.- Коростень: « Вечірній Коростень», 2003.- 64 с.

Це чотирнадцята книга відомого поета Леоніда Закордонця. В цій книзі він прагне розібратися в суті сьогодення, відсіюючи, мов полову, зло, байдужість, лицемірство, закликає любити людей, життя і думати про майбутнє.

Закордонець Л.О.

Володар часу / Л. О. Закордонець.- Київ: «Золоті ворота», 2014.- 156 с.

Ця книга про щасливу можливість розпоряджатися часом на свій розсуд, про швидкоплинність вловити найхарактерніші ознаки і діяти в ім'я добра, справедливості і любові. Володар часу – це проявити себе в його незворотності, залишившись не в тіні, а на виду у кращої частини суспільства.

Закордонець Л.О.

Запах полину / Л.О. Закордонець .- Київ: Видавництво «Золоті ворота», 2015.- 180 с.

Болюча струна довжиною у двадцять літ поєднала ці твори, зібрані у запаху гіркого полину. Ця струна пронизує нинішнє і майбутнє України, особисте життя поета і його оточення, щемить за літами, яких вже не повернути. Автор вірить: не може так бути, щоб добро і честь не перемогли.
Закордонець Л.О.

За цвітом цвіт. Поезії / Л.О. Закордонець.- Київ: ТОВ «Видавництво «Прометей», 2019.- 298 с.

Ця книга заповнена поезіями, які висвітлюють людські почуття, філософські роздуми про стосунки, любов до Батьківщини та рідної хати.Закордонець Л.О.

Клич совісті. Роман / Л.О. Закордонець .- Ірпінь: ТОВ «Контекст Україна», 2016.- 153 с.

Події, описані в романі, мали місце в кінці другого і на початку третього тисячоліття. Це перший художній твір в українській літературі, який проливає світло на життя і долю одного із відомих курортів України. Роман спонукає задуматися, не дивлячись на вже великі втрати, що слід зробити у державі, щоб зберегти все ж унікальну систему зміцнення здоров'я людей цієї держави, а. може, і Європи.
Закордонець Л.О.

На відстані руки / Л. О.Закордонець .- Київ: ТОВ «Видавництво «Прометей», 2018.- 230 с.

У кожної людини є щось не вимовлене до кінця. Але воно з серця і душі проситься у світ! Саме ця книжка і є такою, в якій автор оте не вимовне відпускає до людей, будучи поруч – на відстані руки. До книги увійшли поезії, написані упродовж останніх років, а також давніші, що полюбилися читачам.Закордонець Л.О.

Над світом пройдених доріг: вибране / Л.О. Закордонець .- Чернівці: Букрек, 2002.- 368 с.

Ця книга - це своєрідна сповідь-заповідь людини, яка йде землею, вбираючи її радощі, красоти, печалі, горе, втрати, відчай, сум'яття, зневіру і непокору. Бунтівливість і тихе щастя відродження.


Закордонець Л.О.

Спіши добро зробити вчасно: поезії Л.О. Закордонець .- Київ: «Золоті ворота», 2013.- 648 с.

«Спіши добро зробити вчасно» - книга вибраних основних творів самобутнього поета, який один з перших відобразив перехідний період України до незалежності. Книга розрахована на широке коло читачів.


Огляд нових надходжень за I - квартал 2019 року


Протягом I – кварталу 2019 року фонд Теофіпольської центральної районної бібліотеки поповнився новою літературою. Пропонуємо ознайомитися з коротким оглядом літератури:

Адлер М.

Як прчитати книгу: Класичний посібник із розумного читання / М. Адлер.- Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018.- 456 с.

Найкращий та найпопулярніший у світі посібник із розуміння прочитаного тексту для вибагливих читачів. Читачі цієї книги дізнаються, як і коли можна оцінити книгу з першого погляду, як проводити «рентген» книги, як читати критично та знаходити в тексті головну ідею автора.


Фіцич Н. Культ предків. Нетуристичні звичаї України / Н. Фіцич.- Харків: Фоліо, 2017.- 170 с.: іл.

З цієї книги можна дізнатись про старовинні обряди і традиції різних регіонів нашої країни. Ця книжка – результат роботи багатьох людей, яким не байдужа спадщина наших предків.Шмідт Е., Розенберг Дж. Як працює Google / Пер. з англ. Ю. Гордієнка / Е. Шмідт, Дж. Розенберг.- Київ: Видавнича група КМ – БУКС, 2018.- 304с.: іл.

Книга розкриває секрети трансформування сучасного бізнесу, коли доступною стає будь-яка інформація. Автори діляться прийомами залучення до компанії найнепередбачуваніших і разом з тим найбільш геніальних та званих кмітливих креативників.


Зубков М.Г. Норми і культура української мови фахової спрямованости / М. Зубков.- Київ: Арій, 2018.- 608 с.

Посібник осягає основи культури спілкування, види й жанри публічних виступів. У ньому подано головні правописні норми та правила, морфеміку й морфологію. Акцентовано увагу на особливостях уживання іменних і службових частин мови в офіційно-діловому стилі, а також на складних випадках перекладу науково-технічної, економічної та іншої термінології.

Довідник допоможе зорієнтуватися у стильовому розмаїтті сучасної літературної мови.Довгань М. Шпитальні нотатки. Лютий 2015 р. – березень 2018 р. / М. Довгань.- Київ: ТОВ «Видавництво Кліо», 2018.- 288с.: іл.

Видання вміщує героїчні історії учасників АТО. Ця книга знайомить з нашими захисниками і є документом української історії.


Качуровський І. Спомини і постаті / І. Качуровський.- Київ: ТОВ «Видавництво Кліо», 2018.- 608с.: іл.

Шанувальникам творчості Ігоря Васильовича Качуровського та всім, хто любить і цінує мемуарну літературу.

Книга спогадів Ігоря Качуровського – сьомого неокласика, лауреата Шевченківсь- кої премії 2006 року. В книзі описуються найяскравіші епізоди життя Ігоря Васильовича. Видання приурочено до 100 – ліття від дня народження І. Качуровського.
Великий атлас світу. Понад 15000 географічних назв. Карти материків і країн.- Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2018.- 192с.: іл.

Сучасне ілюстроване картографічне видання, яке дозволить вам розширити уявлення про планету земля. Детальні фізичні та політичні карти, найсучасніші дані, цікава довідкова інформація – атлас стане незамінним помічником мандрівникам та всім, кого цікавить географія. Атлас містить найповніші дані про материки. Політична карта України оновлена – містить нові адміністративні назви.