This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Краєзнавча література

Лебединський В.О., Стасюк І.А.. 20 років Теофіпольській районній ветеранській організації. - Шепетівка, 2009. - 352

В книзі «20 років Теофіпольській районній ветеранській організації» на основі значної кількості документів і матеріалів висвітлюється історія заснування та діяльності Теофіпольської районної ветеранської організації. В книзі широко описуються події Великої Вітчизняної війни, боротьби воїнів Теофіпольщини з німецькими фашистами та величезний вклад трудівників підприємств і колгоспів у відбудову і розвиток народного господарства району.

Чорнобиль - біль і скорбота України. Шепетівська міжрайонна друкарня, 2008 р. - 168 с.
26 квітня 1986 року — трагічна сторінка в історії України. Лихо, що сталося на Чорнобильській АЕС, боляче зачепило українських людей. Цю біду близько до серця сприйняли і теофіпольці. Мужньо і самовіддано боролися наші земляки з грізними силами атома. Дане видання містить фотографії, короткі біографічні дані, спогади учасників Чорнобильської аварії. Книга розрахована на широке коло читачів.

Романюк В.І. Теофіпольщина літературна. Лірика. Гумор. Сатира. Шепетівка: Шепетівська міжрайонна друкарня, 2008, — 260с. І5ВИ 987-966-8492-51-8.
Теофіпольщина. літературна Лірика. Гумор. Сатира. У цій збірці вперше узагальнюється творчий доробок шанувальників поетичного слова Теофіпольщини, відколи Україна набула незалежності. Це лірика, гумор і сатира переважно поетів-аматорів.

Путівник "Теофіпольский район туристичний" у якому рорзповідається про мальовничі куточки нашого краю.

Виданий за сприянням відділу культури і туризму РДА працівниками ЦБС.

"Новоставці в поезії та гуморі" /Поезії/ Кренціглова Є.Т. Верхогляд Г.Р., Стріхар Р.П., Пушкар О.В., - Тернопіль: ТзОВ "Терно-граф", 2012.-92 с.; іл.
"Новоставці в поезії та гуморі" - творчий доробок жителів с. Новоставці, які художнім словом привертають увагу досуі іпільно важливих проблем сучасності, сприяють морально-тичмому вихованню різних верств населення.
Автори наповнені оптимізмом, почуттям гумору, любов'ю до рідного краю.

Світле ім'я твоє Святець. Упор. З Михлик. - Тернопіль "Збруч" 2009 36 с. іл.
Розповідається про мальовниче село Святець, його історію та мешканців. книжка видана за сприянням голови ТОВ "Святець" Мастія Василя

Мачківський М.А. Кунча, ХХІ. Повість -есе. -Хмельницький ; Цюпак А.А. 2012 р. - 264.: іл
"Кунча,ХХІ" - повість-есе подолянина Миколи Мачківського, написана в формі художньо-документальних нотаток. Оповідач і водночас один із персонажів твору - письменник Ч., якого занепокоїла незавидна доля сучасного українського села. Щоб розібратися в причинах занепаду, автор нотаток, себто письменник Ч., їде в подільське села Кунчу, де знайомиться з місцевим фермерським господарством і його очільником Володимиром Пицюком, який прибув сюди з Прикарпаття і як справжній ґазда узявся за наведення порядку.
Щодо письменника Ч., то читачам належить з'ясувати: хто ж це такий — чи автор повісті-есе, чи якась інша особа?

Рибицький І. Стодоля (Вибрані поезії, переклади, проза, спогади.) - Хмельницький. 2011 р. - 300 с.
Іван Рибицький (1936-2005) — один з найяскравіших поетів-шістдесятників. Його перша збірка віршів «Озброєне серце» побачила світ у 1963 році, майже одночасно з дебютними книгами Івана Драча, Миколи Вінграновського, Василя Симоненка, Бориса Олійника, Роберта Третьякова, Романа Кудлика, Бориса Мамайсура, Бориса Нечерди, Петра Скунця, Анатолія Тарана, і була тепло прийнята читачем. Після того поет видав ще низку своїх збірок, кращі вірші з яких не розчарували шанувальників образного слова в його оригінальному хисті.
Книга «Стодоля» — перша спроба впорядкувати і опублікувати усе краще з чималої творчої спадщини Івана Рибицького, поета, перекладача, публіциста. їй дано таку назву тому, що так називалася одна з його рукописних збірок, якої в умовах цензурного тиску за часів тоталітарного режиму не вдалося надрукувати.


Віталій Лавринчук, Олександр Байдич, Леонід Триндюк

Теофіпольщина в особистостях. – Тернопіль: ТзОВ «Терно-граф», 2014. – 240 с.; іл.

Ця книга є логічним продовженням роботи І. А. Стасюка «Теофіпольщина в уславлених іменах». Вона містить у собі біографії більш ніж 180 осіб, які в той чи інший спосіб зв'язані з районом та добилися значних успіхів у різних галузях життя в Україні та далеко за її межами. Для зручності інформація структурована за двома основними напрямками: «Народилися на Теофіпольщині» та «Жили, навчалися, працювали на Теофіпольщині».

Видання буде цікавим для мешканців району, педагогів, учнів за гальноосвітніх шкіл та усіх, хто цікавиться історією рідного краю.