В БібліоХабі відбулася довгоочікувана зустріч старшокласників з Вадимом Яблонським
![В БібліоХабі відбулася довгоочікувана зустріч старшокласників з Вадимом Яблонським](/upload/000/u13/067/64753fc1.jpg)
В Теофіпольському БібліоХабі відбулася довгоочікувана зустріч старшокласників Теофіпольських ліцеїв №1 і №3 з Вадимом Яблонським - краєзнавцем, істориком, орієнталістом, магістром архівознавства, вчителем історії Поляхівського ліцею. Автором понад 10 наукових та науково – популярних праць, в тому числі книг «Нариси історії культових споруд Теофіпольщини», «Єгипетська імперія часів Тутсома ІІІ», «Військове мистецтво та дипломатія давнього Єгипту доби Нового царства», «Нариси історії культових споруд Теофіпольщини (XV- поч.XXI).
У своїй презентації книг головну увагу дослідник зосередив на книгах «Нариси історії культових споруд Теофіпольщини XV- поч.XXI», де на основі документів і матеріалів висвітлюється історія православних, католицьких, греко – католицьких та іудейських культових споруд Теофіпольщини.
На згадку про зустріч Вадим Яблонський подарував бібліотеці книги зі своїм автографом.
Щиро вдячні за цікавий екскурс у минувшину та з користю проведений час автору книжок та усім, хто брав участь в обговоренні, виявивши цікавість до історії рідного краю.
БібліоХаб завжди радий приймати у своїх стінах людей, що переймаються долею української історичної спадщини, тож сподіваємося, що на нас чекає ще багато подібних зустрічей.
![](/upload/000/u13/067/e3ca97df.jpg)
![](/upload/000/u13/067/c633d590.jpg)
![](/upload/000/u13/067/99430eca.jpg)
![](/upload/000/u13/067/d3060d4a.jpg)
![](/upload/000/u13/067/2d4a0d7f.jpg)
![](/upload/000/u13/067/bfe50b70.jpg)
![](/upload/000/u13/067/ee8797b4.jpg)
![](/upload/000/u13/067/a8595e21.jpg)
![](/upload/000/u13/067/3b785245.jpg)
![](/upload/000/u13/067/563ead08.jpg)
![](/upload/000/u13/067/014550ca.jpg)
![](/upload/000/u13/067/92b11b93.jpg)
![](/upload/000/u13/067/38305e5c.jpg)
![](/upload/000/u13/067/7f6b3298.jpg)
Коментарі