Благодійна акція на підтримку проєкту «Бібліотека для всіх: кожного і кожної»
![Благодійна акція на підтримку проєкту «Бібліотека для всіх: кожного і кожної»](/upload/000/u13/065/ba8f4e78.jpg)
15 лютого мешканці Теофіпольської територіальної громади мали нагоду взяти участь у благодійній акції, яку організувала Теофіпольська центральна бібліотека на підтримку проєкту «Бібліотека для всіх: кожного і кожної».
Під час акції була проведена благодійна ярмарка, в якій взяли участь усі працівники централізованої бібліотечної системи.
Відвідувачі ярмарки придбали: домашні страви української кухні, консервацію, різноманітні солодощі.І все це було приготовлено власноруч. Відвідавши ярмарок, кожен зробив свій внесок на підтримку проєкту «Бібліотека для всіх: кожного і кожної».
Під час благодійної акції проходили голосні читання творів Лесі України «Нескорена українська душа». Твори Лесі Українки читали учні Теофіпольського ліцею №1:Анжеліка Романчук,
Дар'я Сіверська, Ірина Андрійчук, Анастасія Ангелюк, Віталіна Маринюк, Сніжана Молдован, Лариса Сидорук, Каміла Рудківська; учні Теофіпольського ліцею №3: Мілана Сивак, Анастасія Гримак; Ігор Ангелюк; Поляхівський ліцей Марина Краков'ян;
користувачі Гаврилівської сільської бібліотеки Ольга Шевчук, Гальчинецької сільської бібліотеки Тетяна Матвіюк.
Приємною несподіванкою став подарунок від Світлани Кислюк, користувачки Новоставецької сільської бібліотеки. Вона не тільки взяла участь у голосних читаннях, а й передала збірку творів Ростислава Стріхара «Гумористичні пігулки» директору Теофіпольської ЦБС Світлані Рудик.
Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до благодійної акції.
![](/upload/000/u13/066/dfb04783.jpg)
![](/upload/000/u13/066/5191b890.jpg)
![](/upload/000/u13/066/286675f0.jpg)
![](/upload/000/u13/065/af8270eb.jpg)
![](/upload/000/u13/065/4bf524b3.jpg)
![](/upload/000/u13/065/af2a6117.jpg)
![](/upload/000/u13/065/b74a59c1.jpg)
![](/upload/000/u13/065/8c0e059d.jpg)
![](/upload/000/u13/065/f43dd574.jpg)
![](/upload/000/u13/065/6545e8e5.jpg)
![](/upload/000/u13/065/fc94a7fe.jpg)
![](/upload/000/u13/065/f40a9219.jpg)
![](/upload/000/u13/065/ba1e5e6c.jpg)
![](/upload/000/u13/065/04410e13.jpg)
![](/upload/000/u13/065/71ae6f40.jpg)
![](/upload/000/u13/065/bc5825af.jpg)
![](/upload/000/u13/065/5d8770e4.jpg)
![](/upload/000/u13/065/ec3ed13b.jpg)
![](/upload/000/u13/065/f06dec4a.jpg)
![](/upload/000/u13/065/f2ab3c73.jpg)
![](/upload/000/u13/065/b431b95a.jpg)
![](/upload/000/u13/066/983dee2a.jpg)
![](/upload/000/u13/066/61dabe2f.jpg)
![](/upload/000/u13/066/db9c8526.jpg)
![](/upload/000/u13/066/9e7a4070.jpg)
![](/upload/000/u13/066/28d7dc4d.jpg)
![](/upload/000/u13/066/56ce706f.jpg)
![](/upload/000/u13/066/034c0f8a.jpg)
![](/upload/000/u13/066/5f9190aa.jpg)
![](/upload/000/u13/066/1238e102.jpg)
![](/upload/000/u13/066/6f7a82a5.jpg)
![](/upload/000/u13/065/72431803.jpg)
![](/upload/000/u13/065/b33ab4bf.jpg)
![](/upload/000/u13/065/1503da72.jpg)
![](/upload/000/u13/065/162ad194.jpg)
![](/upload/000/u13/065/6c7b494d.jpg)
Коментарі