Круглий стіл «Хроніки гідності»
![Круглий стіл «Хроніки гідності»](/upload/000/u13/061/bb74b1d0.jpg)
В Україні відзначають день Гідності та Свободи. Рівно 10 років від початку Євромайдану.
Цьогоріч цей день проходить під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи».
«Хроніки гідності» - під такою назвою в БібліоХабі відбувся круглий стіл з старшокласниками Теофіпольського ліцею #1 та вчителькою історії Оленою Станчук. Ми пригадали події, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках та обговорили: що таке гідність? Чи може бути гідною нація? Чому рушієм революційних змін була молодь? Які зміни відбулися в Україні в результаті Революції Гідності? Згадали та низько схилили голови перед пам'яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України.
Гідність та Свобода вписані в генетичний код українців. Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас цих якостей. Агресор може спробувати захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу!
Ми продовжуємо писати власну хроніку гідності - щодня, на полі бою та в тилу.
Слава Україні!
Героям Слава!
![](/upload/000/u13/061/f84d3d7e.jpg)
![](/upload/000/u13/061/8942ac1f.jpg)
![](/upload/000/u13/061/3585b924.jpg)
![](/upload/000/u13/061/cfdc543a.jpg)
![](/upload/000/u13/061/cdf8ef93.jpg)
![](/upload/000/u13/061/090f7e60.jpg)
![](/upload/000/u13/061/ad420158.jpg)
![](/upload/000/u13/061/8cfe48fb.jpg)
![](/upload/000/u13/061/730bbb22.jpg)
![](/upload/000/u13/061/57ac9103.jpg)
![](/upload/000/u13/061/0819f870.jpg)
![](/upload/000/u13/061/b87c5ad3.jpg)
![](/upload/000/u13/061/3208c326.jpg)
Коментарі