Виробнича нарада «Робота бібліотек в осінньо-зимовий період »

Виробнича нарада «Робота бібліотек в осінньо-зимовий період »

19 жовтня в центральній бібліотеці проходила виробнича нарада «Робота бібліотек в осінньо-зимовий період ». Нараду відкрила Директор ЦБС Рудик Світлана Анатоліївна , яка звернула увагу на ведення бібліотечних документів відповідно до номенклатури справ, надання бібліотеками платних послуг та ін. Провідний методист Наталія Синюк надала методичні рекомендації щодо проведення заходів в рамках Всеукраїнського тижня права, активізації роботи по підготовці та проведенню соціокультурних заходів, розповіла про участь бібліотек у обласному молодіжному літературному проекті «Розповім про Героя».

Наталія Ящук, провідний бібліотекар сектору упорядкування і збереження книжкових фондів і організації каталогів, зробила аналіз вивчення фонду бібліотеками- філіями, висвітлила роботу з картотеками та каталогом УДК .

Провідний методист Лариса Середа проаналізувала роботу бібліотек з блогами, роботу хабів цифрової освіти, підготувала буклет на допомогу « Бібліотека – хаб цифрової освіти. Цифрова освіта та послуги» Бібліограф Лариса Кравченко надала рекомендації щодо інформаційно –бібліографічного обслуговування у бібліотеці.

Участь у семінарі взяв Дмитро Кадай, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницький області, який розповів про важливість забезпечення пожежної безпеки в бібліотечних закладах.

На нараду завітала директор Теофіпольського « Інклюзивно –ресурсного центру» Анна Гладищук , яка розповіла про діяльність центру та подарувала бібліотекам друковану продукцію .

20.10.2023 11:40
26

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!