Виставка портретної графіки "СИЛА В ЛЮДЯХ" молодого художника Радіона Романюка
![Виставка портретної графіки "СИЛА В ЛЮДЯХ" молодого художника Радіона Романюка](/upload/000/u13/054/924190b5.jpg)
В БібліоХабі Теофіпольської центральної бібліотеки з 3 по 4 вересня проходила ВИСТАВКА ПОРТРЕТНОЇ ГРАФІКИ "СИЛА В ЛЮДЯХ" молодого художника Радіона Романюка.
На виставці було представлено портрети цікавих особистостей, людей, які подобаються та імпонують художнику.
Радіон Романюк народився і проживає в с.Бережинці на Теофіпольщині. Навчався в Теофіпольській дитячій художній школі та в Хмельницькому ВПУ #25, за професією "Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень, будівель".
Радіон бере участь у різноманітних мистецьких конкурсах Всеукраїнського рівня, отримує нагороди та дипломи. Долучається до громадських ініціатив, виконує розписи муралів м.Хмельницького.
Працює Радіон у власному стилі - поєднує акварельну графіку зі шрифтом графіті, мріє про нові здобутки як художник.
Виставку портретної графіки молодого художника допомогли організувати Теофіпольська центральна та Бережинецька сільська бібліотеки.
Хай щастить тобі, Радіоне, у всіх твоїх мріях і задумах!
![](/upload/000/u13/055/e52e496a.jpg)
![](/upload/000/u13/055/333dcac2.jpg)
![](/upload/000/u13/055/76ea8bf6.jpg)
![](/upload/000/u13/055/7a02ebe5.jpg)
![](/upload/000/u13/055/8010783d.jpg)
![](/upload/000/u13/055/bc2405ff.jpg)
![](/upload/000/u13/055/d7ec5702.jpg)
![](/upload/000/u13/055/24dae467.jpg)
![](/upload/000/u13/055/35179aa5.jpg)
![](/upload/000/u13/055/08d00df9.jpg)
![](/upload/000/u13/055/8fba17d5.jpg)
![](/upload/000/u13/055/78295243.jpg)
![](/upload/000/u13/055/716ba9dc.jpg)
![](/upload/000/u13/055/b6bbcc83.jpg)
![](/upload/000/u13/055/21ba070b.jpg)
![](/upload/000/u13/055/e2f85279.jpg)
![](/upload/000/u13/055/7fa2f2da.jpg)
![](/upload/000/u13/055/ff27dc0c.jpg)
![](/upload/000/u13/055/ffbde77c.jpg)
![](/upload/000/u13/055/399e4b6b.jpg)
![](/upload/000/u13/055/0167cf5d.jpg)
![](/upload/000/u13/055/158ef7d4.jpg)
![](/upload/000/u13/055/a8bb7f87.jpg)
![](/upload/000/u13/055/767f103f.jpg)
![](/upload/000/u13/055/16dc5f08.jpg)
![](/upload/000/u13/055/ef4bb159.jpg)
![](/upload/000/u13/055/bab76c52.jpg)
Коментарі