Творча зустріч "Краєзнавство за покликанням душі"
![Творча зустріч "Краєзнавство за покликанням душі"](/upload/000/u13/051/ff61d436.jpg)
Спікер заходу Світлана Станчук, на основі архівних матеріалів, документів, зібраних нею світлин, розповіла про історію стародавнього містечка Теофіполь, про княжі родини, які в різні часи володіли ним.
Олена Станчук поділилася історичними фактами своїх досліджень.
Час пройшов цікаво та швидко. Гадаємо, що ця зустріч не остання.
Дякуємо вам за вклад у розвиток краєзнавства нашої громади та бажаємо вам натхнення, наснаги, нових відкриттів у такій важливій справі, як збереження пам'яті про людей та події нашого краю.
Шановні жителі громади! Будемо вдячні вам, якщо ви принесете в БібліоХаб старі світлини з домашніх архівів, які мають історичну краєзнавчу цінність.
![](/upload/000/u13/051/6d622304.jpg)
![](/upload/000/u13/051/c734f83c.jpg)
![](/upload/000/u13/051/a65780c1.jpg)
![](/upload/000/u13/051/80003d18.jpg)
![](/upload/000/u13/051/bab1bc73.jpg)
![](/upload/000/u13/051/02515949.jpg)
![](/upload/000/u13/051/fde30f10.jpg)
![](/upload/000/u13/051/fec04793.jpg)
![](/upload/000/u13/051/f2672c4c.jpg)
Коментарі