Методичний день
![Методичний день](/upload/000/u13/049/8334c617.jpg)
18 травня у Теофіпольській центральній бібліотеці пройшов методичний день «Бібліотека — центр національно-патріотичного виховання» для бібліотечних працівників громади. В ході заняття розглядалися питання щодо діяльності бібліотечних закладів громади з популяризації української книги, краєзнавча робота бібліотек, робота з книжковим фондом.
З учасниками заняття спілкувалися директор Теофіпольської ЦБС – Світлана Рудик та провідний методист – Наталія Синюк. Провідний бібліотекар сектору упорядкування і збереження книжкових фондів Наталія Ящук дала поради по впорядкуванню книжкового фонду , роботі з картотекою рідкісних і цінних книг.
Поділилися власним досвідом та розкрили свої плани по краєзнавчій роботі працівники сільських філій. Так як сьогодні Всесвітній день вишиванки, присутні також переглянули презентацію « Історія виникнення вишиванки» .
Сподіваємось, наші слухачі отримали дієві поради, які використають у своїй роботі.
![](/upload/000/u13/049/3e5c1e81.jpg)
Коментарі