Навчання новопризначених бібліотекарів
![Навчання новопризначених бібліотекарів](/upload/000/u13/048/0ff5a237.jpg)
Наталія Синюк – провідний методист методично-бібліографічного відділу провела навчання для новопризначеного працівника Базалійської міської бібліотеки Лілії Гринишиної.
На практичному занятті вивчали методику заповнення щоденника роботи бібліотеки-основного документу первинного обліку роботи бібліотеки, облік соціокультурних заходів в документації та підготовки підтверджуючих матеріалів на проведенні заходи.
Коментарі