Фотоквест «Моя вишиванка мені до лиця»
![Фотоквест «Моя вишиванка мені до лиця»](/upload/000/u13/039/7caf21c6.jpg)
Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.
Сьогодні, 19 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
День вишиванки відзначили і бібліотекарі Теофіпольської центральної бібліотеки підготувавши фотоквест«Моя вишиванка мені до лиця».
Завершився захід знайомством з книжковою виставкою «Чарівна краса вишиванки», на якій представлені матеріали про історію вишивки та народне вбрання українців.
Коментарі