До Дня пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До Дня пам’яті та примирення і  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Цей день присвячений пам'яті тих понад 80 мільйонів людей, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Ідуть роки, та час непідвладний над священною пам'яттю народу про все пережите і вистраждане в роки війни, про подвиг солдатів Перемоги, які принесли українському народові та країнам Європи мир і визволення від нацизму. Війна стала для українців неймовірним горем, найтяжчим випробуванням долі, від якого ще й досі стискаються серця у кожного, хто його пережив. Нема числа жертвам війни та завданим нею матеріальним збиткам.

Ми шануємо подвиг ветеранів і висловлюємо їм безмежну вдячність за те, що боролися з нацизмом і перемогли його. Дякуємо усім, хто здобув мир і свободу, і самовідданою працею відбудували країну з повоєнних руїн.

Сьогодні, у нелегкий час з боку зовнішньої військової агресії російської федерації боротьбу за суверенітет та територіальну цілісність держави продовжує сучасне покоління захисників України. Ця боротьба триває щоденно. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини для громадян. Український народ переможе, тому що, ми єдині, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге.Ми разом і відчуваємо, що справедливість на нашому боці, ми стоїмо за свою землю і ми непереможні.

Слава збройним силам України!

Слава нашим героям!

Слава Україні!

Все буде Україна!

05.05.2022 16:00
6

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!