Поетично – літературна студія при центрі культури та дозвілля «Зорі над Полквою»
![Поетично – літературна студія при центрі культури та дозвілля «Зорі над Полквою»](/upload/000/u13/033/cf20a162.jpg)
Працівники центральної бібліотеки Лариса Середа, Лариса Кравченко відвідали чергове засідання поетично – літературної студії при центрі культури та дозвілля «Зорі над Полквою» .На засідання була запрошена Людмила Коханець – журналістка, волонтерка,наша землячка.Під час заходу присутні отримали буклети«Заслужений журналіст України» про життя та діяльність Людмили Степанівни Коханець.
![](/upload/000/u13/033/3361714b.png)
Коментарі