Хмельниччина читає Шевченка
![Хмельниччина читає Шевченка](/upload/000/u13/028/ea49e271.jpg)
З нагоди 207 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка Теофіпольська бібліотека для дітей 10 березня прийняла участь в обласному віртуальному марафоні "Хмельниччина читає Шевченка". Естафету було прийнято від Хмельницької міської бібліотеки для дітей №4. До участі в марафоні запрошувались діти, батьки, вчителі. Тривалість марафону розрахована лише на 15 хв. Участь у віртуальному марафоні взяли: діти-читачі бібліотек смт. Теофіполь - Марія Архипович 2 клас, с. Новоставці - Яна Федчук, Олександра Мельник, Аня Андрощук 3 клас, с. Турівка - Катя Сікорська, Олександра Босняк 6 клас, вчителька ДМШ - Людмила Козак. Всі учасники декламували свої улюблені твори Т. Г. Шевченка в режимі онлайн згідно графіка, а саме: "Не щебече соловейко", "Тече вода з-під явора", "Садок вишневий коло хати", "Думи мої, думи мої", "Катерина", "Заповіт".
![](/upload/000/u13/028/6b261640.jpg)
![](/upload/000/u13/028/6b9e3be8.jpg)
![](/upload/000/u13/028/29f425a2.jpg)
![](/upload/000/u13/028/f8a7591d.jpg)
Коментарі