This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Онлайн читання поезій «Ми пам’ятаємо»

Онлайн читання поезій  «Ми пам’ятаємо»

Теофіпольська ЦРБ з 29 квітня по 9 травня провела онлайн читання поезій«Ми пам'ятаємо» до 75-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам'яті і примирення. Користувачі бібліотеки долучилися до акції та опублікували в групі бібліотеки на Фейсбуці свої відеоролики.

Переважна більшість учасників творчо підійшли до подачі виступів, використовуючи широкі можливості музичного супроводу, костюмованої атрибутики . Зворушливо та проникливо звучали, як власні вірші, такі твори українських поетів про неповторну мужність і героїзм народу. Ми щиро вдячні всім , хто відгукнувся на наш заклик та вшанував героїчний подвиг наших дідів та прадідів.

Сподіваємось, що наша акція сприяла збереження пам'яті про величний подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

12.05.2020 18:50
25

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!