Презентація книги «Це теж зробила вона»
![Презентація книги «Це теж зробила вона»](/upload/000/u13/018/186a4498.jpg)
За сприяння Національного Демократичного Інституту та Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна рада» до фонду Теофіпольської центральної районної бібліотеки надійшла книга «Це теж зробила вона». 17 липня в читальній залі бібліотеки відбулася презентація цієї книги. Бібліотекар Світлана Пархомець розповіла, що до книги ввійшло 52 розповіді про видатних українських жінок, які вплинули на перебіг історії, зробили значний внесок в розвиток наукового, суспільного й культурного життя це: Інгігерда Роксолана, Олена Блавацька, Марко Вовчок, Олена Пчілка, Софія Русова, Марія Башкирцева, Наталія Ужвій, Ада Роговцева, Квітка Цісик та ін.. Ці видатні жінки України жили в різні часи й були різного походження, але кожна мала щось унікальне. У сучасному світі знати своїх героїнь – здорова необхідність і запорука руху вперед. Ця книжка руйнує стереотипи, ця книжка захоплює і надихає, ця книжка знайомить нас із українками, які не знали слово «неможливо». Запрошуємо всіх прочитати книгу «Це теж зробила вона».
Коментарі