Небесна Сотня
![Небесна Сотня](/upload/000/u13/010/8aaed3e7.jpg)
По всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
20 лютого бібліотекар Теофіпольської районної бібліотеки Тетяна Маринюк та бібліограф Лариса Кравченко провели інформаційно -патріотичну годину «Назавжди воїни і патріоти» для старшокласників Теофіпольської ЗОШ№1.
Бібліотекар розпочала захід розповіддю про трагічні події Революції Гідності та постаті героїв Небесної Сотні. Вони разом з учнями відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні.
На заході були представлені нові книги про ці події: Марка Рудневича «Я з Небесної Сотні» – повість про три вирішальні доби на Майдані; Василя Базіва «Армагеддон на Майдані»- це роман – реквієм в якому подається документальна маловідома історія про те, що і як призвело до Повстання;книга «Небесна Сотня» -книга – присвята учасникам Революції Гідності, що віддали своє життя заради того аби Україна та всі ми стали з колін; Олександра Стражного «Ментелітет Майдану» в якій подано огляд подій на основі свідчень очевидців.
Бібліограф Лариса Кравченко підготувала перегляд періодичних видань на дану тематику та інформаційну листівку «Герої не вмирають».
До уваги користувачів в районній бібліотеці оформлено стенд пам'яті «Майдан. Революція духу», представлена книжкова виставка «Я знаю героїв своєї країни».
Коментарі