100 років української революції
![100 років української революції](/upload/000/u13/008/91c1b7c4.jpg)
Нещодавно працівниками районної центральної бібліотеки було проведено історичну годину для читачів-учнів 9 – Б класу Теофіпольської ЗОШ під назвою «Борці за самостійну Україну» (до 100-річчя української революції 1917-1921 рр.) та продемонстровано відеофільм про перші ростки становлення самостійної Української держави, про тих людей, діячів хто стояв у підніжжя її творення.
Коментарі