Обласний відео марафон
![Обласний відео марафон](/upload/000/u13/004/a016be7c.jpg)
пункту Тетяна Маринюк поділилася досвідом роботи
Переможці конкурсу (проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай,дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»), а саме: Кам'янець-Подільська,Красилівська, Полонська, Теофіпольська, Хмельницька, Шепетівська центральні районні бібліотеки поділилися досвідом роботи пунктів європейської інформації.
Коментарі