«МАМА — ПЕРША КНИГА МОГО ЖИТТЯ »

До Дня Матері у Бібліохабі панувала особлива атмосфера тепла, любові та щирої вдячності
Для учнів 2 класу Теофіпольського ліцею №1 була проведена година вдячності присвячена найдорожчим людям у світі — нашим матусям
Під час заходу діти із великим захопленням та любов'ю власноруч виготовляли яскраві листівки , у які вкладали найтепліші побажання, щирі слова вдячності та частинку свого маленького серця
Кожна робота була особливою, адже створювалася для найріднішої людини — мами
Не менш зворушливо звучали пісні про маму , які учні виконували з усмішками та щирими емоціями. Атмосфера заходу була наповнена добром, дитячою безпосередністю та любов'ю
А завершилася наша зустріч веселою руханкою , яка подарувала всім гарний настрій, море позитиву та щирого сміху
Мама — це перше слово, перша ніжність, перша підтримка та безмежна любов
Саме мама навчає добру, надихає, оберігає і завжди залишається поруч
Дякуємо нашим маленьким учасникам за щирість, творчість та чудові емоції!
Нехай у кожній родині панують любов, тепло та взаєморозуміння
З Днем Матері!





Коментарі