«МАМА — ПЕРША КНИГА МОГО ЖИТТЯ »

«МАМА — ПЕРША КНИГА МОГО ЖИТТЯ »

До Дня Матері у Бібліохабі панувала особлива атмосфера тепла, любові та щирої вдячності

Для учнів 2 класу Теофіпольського ліцею №1 була проведена година вдячності присвячена найдорожчим людям у світі — нашим матусям

Під час заходу діти із великим захопленням та любов'ю власноруч виготовляли яскраві листівки , у які вкладали найтепліші побажання, щирі слова вдячності та частинку свого маленького серця

Кожна робота була особливою, адже створювалася для найріднішої людини — мами

Не менш зворушливо звучали пісні про маму , які учні виконували з усмішками та щирими емоціями. Атмосфера заходу була наповнена добром, дитячою безпосередністю та любов'ю

А завершилася наша зустріч веселою руханкою , яка подарувала всім гарний настрій, море позитиву та щирого сміху

Мама — це перше слово, перша ніжність, перша підтримка та безмежна любов

Саме мама навчає добру, надихає, оберігає і завжди залишається поруч

Дякуємо нашим маленьким учасникам за щирість, творчість та чудові емоції!

Нехай у кожній родині панують любов, тепло та взаєморозуміння

З Днем Матері!

10.05.2026 13:00
12

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!