ВІЧНО ЖИВА ПАМ’ЯТЬ

До Дня пам'яті та примирення у Бібліохабі відбулася інформаційна година-реквієм з учнями 9 класу Теофіпольського ліцею №1 спільно з учителем історії Оленою Станчук. Під час заходу ми згадали трагічні сторінки Другої світової війни, говорили про ціну миру, людські втрати та героїзм тих, хто виборював свободу для майбутніх поколінь. Учні дізналися більше про символ пам'яті — червоний мак , переглянули тематичні матеріали та вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у роки війни. Такі зустрічі допомагають зберігати історичну пам'ять, виховують повагу до подвигу героїв та нагадують, наскільки важливими є мир, єдність і людяність.Пам'ятаємо.Перемагаємо.Шануємо.







Коментарі