ЧОРНОБИЛЬ: ВЕСНИ ОБІРВАНЕ СУЦВІТТЯ

ЧОРНОБИЛЬ: ВЕСНИ ОБІРВАНЕ СУЦВІТТЯ

У БібліоХабі відбувся перегляд документального фільму «Видимий ворог», приурочений до річниці Чорнобильської катастрофи — однієї з найтрагічніших сторінок в історії України та світу. До заходу долучилися учні 9-х та 10-х класів Теофіпольського ліцею №1. Перегляд фільму став не лише можливістю більше дізнатися про події 1986 року, а й нагодою замислитися над їхніми довготривалими наслідками для довкілля , здоров'я людей і майбутніх поколінь.Після перегляду відбулося обговорення , під час якого учні поділилися своїми враженнями, думками та емоціями. Особливу увагу було приділено героїзму ліквідаторів , які ціною власного життя і здоров'я боролися з невидимим ворогом — радіацією.Говорили також про відповідальність людства за свої дії, важливість екологічної свідомості та необхідність збереження історичної пам'яті.Такі заходи допомагають молоді глибше усвідомити значення подій минулого, виховують повагу до подвигу людей і формують відповідальне ставлення до майбутнього.Пам'ятаємо Шануємо Робимо висновки.

24.04.2026 15:45
27

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!